Mephiles The Dark (Geniş İnceleme)

Aşağa gitmek

Mephiles The Dark (Geniş İnceleme)

Mesaj tarafından Realm Bir C.tesi Kas. 28, 2009 5:30 am

İsim : Mephiles the Dark
Tür : Bilinmiyor.
Yaş : Bilinmiyor.
Güçleri : Düşmanlarının gölgesine dönüşerek düşmanlarını takip eder.Ayrıca dönüştüğü gölgenin gerçek halinede dönüşebilir. ( mesela silver'ın gölgesine girdi silver olarak dışarı çıkabilir.) Zamanda yolculuk yeteneğine sahiptir. Solaris haline dönüştüğü zaman etraftaki hertürlü enerjiyi bir ışın topuna çevirip fırlatabilir. Ayrıca bu enerjiyi zamanda yolculuk içinde kullanabilir ama bunun için 50 yüzüğün gücü yada 7 kaos zümrütünün gücü lazımdır. Son olarak kendini çoğaltabilir.

Biçim : Shadowla aynı dış görünüşe sahiptir sadece Shadow’un kırmızı bölgeleri Mephiles ta koyu turkuazdır ve bir ağzı yoktur… Beyin gücüyle iletişim sağladığı bilinir.

Dönüşümleri:

Gölge formu ( Shadow Form ) : Bir buhar yığını haline gelir katı maddelerin içinden geçebilir ayrıca başka gölgelerin içine girerek gölgenin sahibi halinde dışarı çıkabilir. | Küçük bir bilgi : Sonic X te sadece bir kez görülen Karanlık Sonic Mephiles’ın Sonic’e dönüşmüş hali diye bir söylenti vardır.. doğruluğu tartışılır... |

Cisimlenmiş Formu ( Iblis Form ) : Gölgesine girdiği kişi halidir. Genelde Shadow’un dış görünüşünü almayı sever neden olduğu bilinmiyor ama Shadow ile aralarında bir bağ olduğu biliniyor.

Kristal Formu ( Solaris Form ) : Cisimlenmiş hali ile Iblis’in birleşimidir kendini kopyalayabilir,chaos,zaman,cisim ve zihin kontrolü yapabilir. Normal Solaristen kat kat daha güçlüdür ve kendini çoğaltıp bir ordu yapabilir.

( beyler eğer oyunda bu karakteri yendiyseniz nasıl yaptığınızı anlatabilirmisniz ? )


Cisimlenmiş hali ( Shadow )

Kristal hali ( Solaris )
avatar
Realm

Mesaj Sayısı : 34
Yaş : 23
Nerden : Sonic Home Party'den
Kayıt tarihi : 27/10/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz